Zobārstniecības pakalpojumi Rīgā

Terapija

Zobu terapija nodarbojas ar diagnostiku, ārstniecību un zobu slimības profilaksi kā kariožu tā arī nekuriozu izcelsmes. Tas ir viens no galvenajiem virzieniem stomatoloģijā.

Zobu terapijas procedūras sarakstā, ietilpst:
kariesa ārstniecība visdažādākās stadijas (pulpits, parodontīta, ģinģivita un tml); bojāto zobu atjaunošana un zobu sakņu ārstniecība; ārējo defektu novēršana; profesionāla zobu tīrīšana.

Protezēšana

Protezēšana

Mūsdienu stomatoloģija piedāvā dažādas metodes zobu protezēšanas jautājumos. Tehnoloģijas un materiāls, procedūras ilgums un pakalpojuma cena, būs piemērots tieši Jums, kas nodrošinās zobu veselību uz ilgiem gadiem.

Konsultācijas laikā Jūs varat uzdod jautājumu protēzistam un kopā ar speciālistu atrast risinājums Jūsu problēmā

higiena

Higiēna

Daudziem cilvēkiem virs 20 gadiem ir problēma arsmaganu asiņošanu  un nepatīkamu sajūtu. Bet tieši šie simptomi ir smaganu slimības pazīme, kuri var novest pie pat vesela zoba pazušanas.  Šodien smaganu ārstniecība ir viena no pieprasītākajām stomatoloģijas procedūrām pēc kariesa ārstniecības. 

Regulāra profesionāla higiēna (veselas smaganas, kariesa profilakse) ir veiksmīgas implantācijas obligāts nosacījums un iespēja saglabāt restaurētus zobus.

Ķirurģija

Ķirurģija

Stomatoloģijas ķirurģija nodarbojas ar zobu ekstrakciju (raušanu), žokļu un zobu operācijas, implantu skrūvēšana un pārējas operācijas kur nepieciešama zobu ķirurģija.

ComforDent klīnikas tieksme — maksimāli saglabāt paša pacienta zobus, bet galējā zoba bojāšanas gadījumā, mēs cenšamies nodrošināt komfortablu un nesāpīgu zoba ekstrakciju.